• Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 100 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Midland BM101 Selfie Pod Must - Bluetooth käsistatiiv nutitelefonile

Midland BM101 Selfie Pod Must - Bluetooth käsistatiiv nutitelefonile  Midland BM101 Selfie Pod Must - Bluetooth käsistatiiv nutitelefonile  Midland BM101 Selfie Pod Must - Bluetooth käsistatiiv nutitelefonile  Midland BM101 Selfie Pod Must - Bluetooth käsistatiiv nutitelefonile  
Veel pilte
Midland A452
NB! Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

Bluetooth autoportreede käsistatiiv – Selfie Pod

"Sotsiaalsel ajastul" on selfide pildistamine või videote tegemine nutitelefonidega saanud trendiks või isegi „kohustuslikuks” tegevuseks: enamus inimesi tahab muuta igaveseks oma kõige elamuste rohkemaid hetki ja siis jagada neid sõpradega.

Selfie-Pod ongi mõeldud täpselt selleks.

Selfie-Pod on käsistatiiv mis lubab pildistada selfisid ja teisi kaadreid lõpututes olukordades: reisides, erinevatel sündmustel või lihtsalt koos sõpradega.

Kompaktne ja kerge, sa saad seda kanda endaga kaasas, see mahub su kotti lihtsalt! See on pikendatav kuni 80cm-ni, et saada paremimat kaadrit sellest mis jääb ka sinu taha.

Selfie-Pod on varustatud Bluetooth nupuga (ühilduv iOS ja Androidiga) statiivi all osas, et teha pilte või selfisid ainult ühe nupu vajutusega!

Selfie Pod saab laadida läbi komplektis oleva USB kaabli: ühenda ainult kaabel sobivasse statiivi otsas olevasse USB porti.

Mis on karbis:

Autoportree statiiv, USB kaabel, Universaalne nutitelefoni hoidik

tootja
Midland
Weight
0.3000