• Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Ostuga üle 0 € tasuta SmartPost
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

JUHTMETA LAUATELEFON KOJU JA KONTORISSE

25.09.2019

Praegusel nutiajastul, kui kõikidel on oma personaalne mobiiltelefon taskus, võib tunduda jabur omada veel lauatelefoni, kas kodus või kontoris. Rõõm on aga tõdeda, et lauatelefonide aeg ei ole veel läbi ning on mitu head põhjust, miks peaks kodus ja kontoris just olema lauatelefon. Ka lauatelefonid on läbi teinud suure tehnoloogilise muutuse alates ajast, kui lauatelefoni all mõtlesime vedrujuhtmega ja numbrite valimise kettaga telefoni. Just praegu on taas moes juhtmeta lauatelefonid ning järgnevas postituses vaatlemegi põhjuseid miks.

Peamine omadus, mis eristab klassikalist lauatelefoni juhtmeta lauatelefonist on kahtlemata see, et lauatelefoniga kõnesid tehes või nendele vastates, ei pea sa enam kannatlikult istuma ühes kohas. Oled parasjagu tegemas aiatöid või toimetad köögis? Sul on vaja teha paar kiiret töökõne, kuid samas pead ka kontoris ringi liikuma? Juhtmeta lauatelefon võimaldab sul telefoni kõikjale kaasa võtta ning mis veelgi parem, juhtmeta lauatelefoni aku peab palju kauem vastu kui nutitelefonil. Seega võimaldab juhtmeta lauatelefon piiramatut kasutust terve päeva jooksul. Mis kõige tähtsam, hädaolukorras, kui on vaja kiirelt reageerida ja helistada näiteks politseile või kiirabile, lauatelefonile saad alati loota.

 

Soodne osta ja soodne pidada

Nutitelefonide võidukäik on tänapäeva tehnoloogiamaailmas tõesti lauatelefonidest kõvasti ette trüginud, kuid see tähendab ka, et nutitelefonid on ka palju kallimad kui lauatelefonid. Stiilse ja moodsa juhtmeta lauatelefoni saab juba vaid paarikümne euro eest.

Samuti on lauatelefoni ka väga soodne pidada. Paljud teenusepakkujad pakuvad soodsaid pakette nii koju kui ka kontorisse, milles sisaldub nii kõned, internet kui ka televisioon. Uuri kindlasti oma teenusepakkujalt, võib olla sisaldab sinu pakett tegelikkuses ka lauatelefoni ühendamise võimalus. Miks mitte kasutada siis seda varianti, kuumaksu pead ju igal juhul ühtemoodi teenusepakkujale iga kuu tasuma.

Meie e-poes pakutavates lauatelefonidest on Daewoo ja Alcatel juhtmevabad lauatelefonid hinnas just tema soodsa hinna ja lihtsuse tõttu. Neid on nii lihtne kasutada, et sobivad ideaalselt ka eakamatele klientidele, kellele nutivahendite kasutamine raskusi valmistab.

 

Juhtmeta lauatelefoni aku ei saa kiirelt tühjaks ning laadimine on imelihtne

Mida rohkem sigineb meie nutitelefonidesse erinevaid ägedaid rakendusi ja äppe, seda kiiremini kulutame ära ka telefoni aku. Kas oled kunagi kogenud frustratsiooni, et just sel hetkel, kui sul on vaja teha tähtis kõne või olla telefonitsi kindlal ajal kättesaadav, avastad, et sul on mobiili akut ainult 1% ja puudub võimalus telefoni koheselt laadida? Omades kodus ja kontoris lauatelefoni, ei pea sa enam selle pärast muret tundma, sest sul on tagavaraplaan alati olemas.

Juhtmevaba lauatelefon laeb alati, kui on asetatud alusele, seega ei ole vaja muretseda aku tühjaks saamise pärast ega ei pea seda isegi jälgima, vaid telefon on alati olemas ja helistamiseks valmis, kui teda tarvis on.

Meie klientide poolt enim hinnatumad on Gigaset, Siemens ja Motorola lauatelefonid nende professionaalse välimuse ja töökindluse tõttu.

 

Stiilne sisustuselement kodus ja kontoris tagab privaatsuse ja professionaalsuse

Lauatelefon ei ole pelgalt abivahend helistamiseks, vaid on ka moodne ja stiilne sisustuselement koju ja kontorisse.  Kas oled kunagi kogenud seda, et kui sul on vaba päev ja soovid ennast nii-öelda muust maailmast hetkeks välja lülitada, kuid kuna kasutad suure osa oma töö tegemiseks mobiiltelefoni nii helistamiseks, sõnumite saatmiseks ja meilide lugemiseks, siis isegi vaba päev kipub poolenisti tööpäevaks kujunema, kuna kogu aeg tuleb mobiili erinevaid sõnumeid ja teateid, millega on kohe nüüd ja praegu vaja tegeleda? Nendele, kes peavad tööalaselt palju helistama, meilima, sõnumineerima ja teevad seda enda mobiiltelefoni kasutades, on suurepärane lahendus juhtmeta lauatelefon kodus. See tagab, et võib vabal päeval süümepiinadeta lülitada mobiiltelefoni hetkeks välja, sest su pere ja lähedasemad sõbrad saavad vajadusel sinuga kontakti lauatelefoni vahendusel.

Samuti stiilne juhtmeta lauatelefon kontoris mõjub väga professionaalselt. Kui veedad suure osa tööajast igal juhul kontoris ja pead palju kõnesid ise tegema või neid vastu võtma, siis lauatelefon kontoris aitab hoida su tööalased ja eraellu kuuluvad kontaktid teine teisest lahus. Sa ei pea kõiki töökõnesid enam tegema ega vastu võtma oma isikliku mobiiltelefoniga, vaid saad hoida töökontaktid kontoritelefonis. Kahtlemata mõjub kontoris lauatelefoni olemasolu sinu äripartneritele ja klientidele professionaalsemana.

Stiilse disaini poolest on kõige populaarsemad meie e-poes Panasonic moodsad lauatelefonid.

Vaata SIIT ka kogu meie e-poe valikut ning leia endale meelpäraseid lauatelefon juba täna.